3 kroky k dokonalému rozjasneniu vašej pleti

Určite ste sa aj vy dostali do situácie, kedy vaša pleť potrebovala oživenie a rozjasnenie, avšak časová tieseň vám nedovoľovala peeling ani nanesenie pleťovej masky. Ak však použijete vhodné produkty, dá sa to docieliť aj bez nich. Ktoré to sú a ako efektívne rozjasniť vašu pleť behom pár minút?

1. Kvalitná podkladová báza

Prvým krokom je nanesenie podkladovej bázy s rozjasňujúcim efektom. Tá je určená práve na pleť zbavenú farby, ktorá potrebuje akútne osvieženie. Obsahuje mikropigmenty a funguje na princípe odrazu svetla práve v nich. Skvelo vyhladí vašu pokožku a perfektne ju pripraví na ďalší krok.

Paese Cosmetics - Rozjasňujúca podkladová báza2. Efektívny make-up

Krokom číslo 2 je aplikácia tekutého make-upu. V ponuke Paese Cosmetics sa nachádza rozjasňujúci make-up Lush Satin obohatený o výťažky z tropického ovocia. Pleti dodáva stratený lesk a zabezpečuje dlhotrvajúci žiarivý efekt. Jeho nanesením pokožku zrevitalizujete a zjednotíte jej kolorit.

Paese Cosmetics3. Rozjasňovač

Pre finálny krok rozjasnenia púdrom môžete použiť tuhý alebo sypký rozjasňovač pleti. Ten sa dá vždy použiť na tvár, ale taktiež aj na dekolt a ramená.

Rozjasňovač na tvár Blaze Cheek Paese Cosmetics

Rozjasňovač na tvár Blaze Cheek, ktorý obsahuje až 50% prírodnej perlete docieli, že pokožka má krásny metalický efekt. Najlepšie vynikne na lícnych kostiach. Tento produkt sa dá použiť na sucho aj na mokro.Rozjasňovač Light Boom! Paese Cosmetics

Novinka v našej ponuke – Light boom! je tuhý rozjasňovač silnej perleťovej konzistencie a nájdete ho v univerzálnych odtieňoch, ktoré sa prirodzene prispôsobia akémukoľvek tónu pleti.

Rozjasňovač na pleť Highlighter Paese Cosmetics

 

Rozjasňujúci púder Highlighter sa taktiež dobre prispôsobí akémukoľvek typu pleti. Má hodvábnu konzistenciu a na pokožke zanechá hodvábny lesk.

 

S týmito tromi krokmi sa vašu unavenú pleť podarí pekne rozjasniť a dodať jej svieži a zdravý vzhľad. Navyše, to všetko v priebehu chvíle.