Zľava!  
 

Hydratačná báza – krém pod oči 15ml

21.00 14.70

Počet ks

Hydratačná báza – krém pod oči 15ml

Báza – krém pod oči bohatá na aktývne látky, predstavuje komplexnú starostlivosť o pokožku okolo očí. Jej jemná receptúra sa rýchlo vstrebáva do pokožky, vďaka čomu je kozmetika vynikajúcim základom pre korektor.

15ml.

Hydratačná báza – krém pod oči 15ml

Vždy sme vedeli, že správne pestovaná, rozjasnená a vyhladená pokožka je základom dokonalého make-upu. Preto sme vyvinuli našu prvú, už dobre známu hydratačnú a ošetrujúcu Hydrobase pod make-up.
Mimoriadne pozitívne reakcie na tento produkt nás motivoval ísť o krok ďalej. Preto sme vytvorili jedinečný produkt pod oči, ktorý sa ešte lepšie stará o prirodzenú krásu žien.
Základ očného krému – bázy, ktorý je bohatý na účinné látky, predstavuje komplexnú starostlivosť o pokožku okolo očí. Jeho jemná receptúra ​​sa vstrebáva veľmi rýchlo, vďaka čomu je kozmetika tiež vynikajúcim podkladom pod korektor – zabraňuje mu vniknutiu do záhybov a predlžuje trvanlivosť make-upu.
Inovatívna báza – krém pod oči bola vytvorená v našom laboratóriu a obohatená o jedinečnú účinnú látku Eye’fective ™ obsahujúcu esenciu bielych kvetov – hloh a arabský jazmín – zodpovedných za viac rozmernú starostlivosť o pokožku okolo očí:

  • rozjasňuje pokožku pod očami a zabraňuje vzniku kruhov pod očami,
  • zdvíha horné viečko, dáva lifting efekt,
  • zabraňuje vzniku vrások a obnovuje hustotu pokožky.

Redukcia vrások o 10% rozjasnenie pokožky pod očami takmer o 7% zdvihnutie horného viečka o 7% a pozitívny účinok našej bázy – krému na stav pokožky je viditeľný po 3 týždňoch pravidelného používania. Účinok potvrdený testami v nezávislom laboratóriu.

Ďalšie účinné látky:

  • bergamotová voda – rastlinná voda, na ktorej je založený základný krém, má relaxačný a tonizujúci účinok a zaisťuje bezchybnú pleť,
  • kávové maslo – zabraňuje strate vody, bohaté na antioxidanty, bojuje s voľnými radikálmi a kofeín v ňom obsiahnutý stimuluje mikrocirkuláciu a zabraňuje opuchom

Rozjasnená a hladká pokožka pod očami je základom pre dokonalý make-up.

Spôsob použitia:

  1. Aplikujte ráno, aby ste predĺžili trvanlivosť make-upu. Naneste malé množstvo produktu končekmi prstov na očistenú pokožku okolo očí. Nechajte vstrebať a potom aplikujte korektor.
  2. Na dosiahnutie najlepších výsledkov starostlivosti a liftingu používajte ráno a večer.

Koža okolo očí je mimoriadne jemná, citlivá a oveľa tenšia ako pokožka na zvyšku tváre. Má veľmi malé množstvo tukových buniek a nemá mazové žľazy. Preto starne rýchlejšie a je najviac náchylná na poškodenie (spôsobené znečistením, stresom, UV žiarením, smogom atď.), Navyše sa stále používa – klipkaním v priemere 20 000. krát denne.

Hmotnosť 0.013 kg
Katalógové číslo (SKU): 5902627615467 Kategórie: , , , , , Značka: