Vyberte si: lesk na pery alebo matný rúž?

Ako si správne vybrať rúž, ktorý by zvýraznil vašu krásu? Určite ste už neraz riešili dilemu, či si zvoliť lesk alebo matný rúž na pery. Prinášame vám zopár rád a tipov, ktoré vám môžu pomôcť pri vašom rozhodovaní.

Porovnanie základných vlastností

leskoch na pery je vo všeobecnosti známe, že opticky zväčšujú pery, a preto by sme túto alternatívu odporučili ženám s úzkymi perami. Vytvoríte si nimi šťavnatý a príťažlivý efekt. Veľmi dobre vyniknú napríklad aj pri večernom líčení, keďže sa v nich bude umelé svetlo dobre odrážať. Hodí sa ženám, ktoré sa necítia dobre s výrazne namaľovanými perami, alebo tým, ktoré s líčením ešte len začínajú. Navyše, jednoduchšie sa nanášajú a tak si bez problémov pekne namaľujú pery aj ženy, ktoré nemajú až takú istotu v ruke.

Matný rúž na pery má schopnosť pery pekne zjednotiť a dodať im elegantný zamatový efekt. Je dôležité, aby boli pred nanesením hydratované a ich pokožka v dobrom stave, aby ste  mohli rúž rovnomerne aplikovať. Takýto rúž býva silne pigmentovaný, a preto sa budete môcť spoľahnúť na dlhotrvajúci bezchybný vzhľad. Ostatné líčenie môžete zvoliť jemnejšie, aby matné pery hrali hlavnú rolu.

Nájdite si to svoje

Aj v tomto prípade platí, že najlepším spôsobom ako zistiť, ktorý rúž vám najviac vyhovuje, je skúšať a experimentovať. Tak s textúrou ako aj s farbami. Nebojte sa ani výraznejších odtieňov. Naša kozmetika Paese Cosmetics má pre vás vo svojej ponuke na výber oboje – matný i lesklý rúž či lesk na pery. Je už iba na vás, ktorý si vyberiete!

lesk na pery Balm Lipgloss Paese CosmeticsLesk na pery Balm Lipgloss obsahuje veľké množstvo aktívnych látok, akými sú: prírodné antioxidantyvitamíny C a E, kakaové maslo, ktoré pery obohacuje o lesk a hladkosť a meadowfoam olej, ktorý maximálne hydratuje, ale zároveň nezanechá na vašich perách mastný pocit.matný rúž na pery Silky Matt Paese Cosmetics

Matný rúž na pery Silky Matt vám ponúka širokú škálu odtieňov spolu s dlhotrvajúcou a intenzívnou farbou. Tekutý rúž s matným efektom nezanecháva žiadne stopy a jeho aplikácia je veľmi jednoduchá. Je ľahký a nelepkavý.

Hydratačný rúž na pery s arganovým olejom Paese CosmeticsLesklý  rúž na pery s arganovým olejom dodá vašim perám intenzívnu farbu a zrkadlový lesk. Tento rúž so silným krytím však zároveň vyživuje a hydratuje vaše pery. Arganový olej zabezpečuje hydratáciu, spolu s dlhotrvajúcim účinkom. Vitamínový komplex A, E a C zaručuje perám výživu a regeneráciu. Nájdete ho v bohatom spektre farieb.

Dámy, ktorý z nich poputuje do vašej kozmetickej taštičky?