Novinky od Paese Cosmetics na Interbeauty 2017

Ubehlo to ako voda, čo sme pred rokom priniesli na Slovenský trh novú značku dekoratívnej kozmetiky Paese Cosmetics – kozmetika svetového formátu. Za tento čas si táto kozmetická značka našla na našom trhu veľké množstvo spokojných zákazníkov a rozrástol sa nám aj zoznam našich veľkoodberateľov – predajcov po celom Slovensku, čo nás samozrejme veľmi teší a motivuje pracovať ešte usilovnejšie.

Už onedlho tu máme jesenné Interbeauty 2017, najväčšiu kozmetickú výstavu na Slovensku. To znamená, že aj my Paese Cosmetics Slovensko sa už vo veľkom pripravujeme na toto, svojho druhu najpopulárnejšie kozmetické podujatie v roku.

Stretne sa tam veľké množstvo vystavovateľov a ešte väčšie množstvo návštevníkov, ktorí hľadajú novinky zo sveta krásy. Každý vystavovateľ sa snaží priniesť na kozmetickú výstavu tie najnovšie produkty zo svojej ponuky.

Samozrejme, inak to nebude ani u nás. Paese Cosmetics Slovensko si pre Vás pripravil niekoľko noviniek.

Tuhý bronzér Mosaic

Bronzér Mosaic – sila rozjasnenia

je tuhý bronzér, ktorý vytvorí efekt, ako by ste strávili celý deň na pláži – to znamená, že pokožka vyzerá opálená a rozjasnená. Bronzér Mosaic má viacfarebnú trojrozmernú formulu a možno ho aplikovať aj na očné viečka, krk a dekolt. Krásne opálená už za 5 minút.

 

Light Boom! Powder

paese-rozjasňovač-light-boom-02-champagne

je nádherný tuhý rozjasňovač, ktorý je dostupný v dvoch odtieňoch, zlatistom a striebristom.  Tento rozjasňovač dodáva pokožke dokonalé rozjasnenie so žiarivým perleťovým efektom. Vďaka svojej silnej perleťovej konzistencii rozjasňovača Light Boom! dosiahnete okamžitý fantastický finiš.

 

Očné tiene Sparcle

Očné tiene Sparkle

prinášame v nádherných jesenných odtieňoch. Tieto očné tiene majú vynikajúcu hodvábnu konzistenciu, jednoducho sa aplikujú, pričom pri správnej aplikácii (ak sa použije očná podkladová báza, prípadne pri použití nášho skvelého fixatéru Drop&Fix) sa neosypávajú.

 

kamufláž Long Cover Camouflage

 

Long Cover Camouflage

Môžete sa tešiť aj na fantastickú krémovú kamufláž Long Cover Camouflage, ktorá nahradila Cover cream camouflage. Táto kamufláž má nádhernú krémovú konzistenciu a dokonale maskuje všetky nedokonalosti na pokožke. Jej výnimočnosť je nesporne aj v tom, že je vodeodolná.

 

Tuhý púder Long CoverPúder Long Cover Powder

Túto kamufláž máme doplnenú aj o tuhý púder rady Long Cover. Púder Long Cover Powder je tuhý púder, ktorý poskytuje pokožke vďaka svojmu zloženiu aj maximálnu starostlivosť. Je silne krycí a zanecháva na pokožke konečný matný efekt. Púder Long Cover je určený na pokožku mastnú, zmiešanú a normálnu a ponúkame ho v siedmych odtieňoch.

 

Samozrejme, toto je len časť našich nových produktov na Interbeauty, v stánku Paese Cosmetics Slovensko nájdete okrem iného aj Púder SPF 30, nové odtiene matných rúžov Silky Matt, Trsy s lepidlom Paese Artist a mnoho iného.

 

Už teraz sa na Vás teší team Paese Cosmetics Slovensko v zložení Ika, Domnika, Peťa, Dody a Maťa.